Yeliz Yeşilmen’e canlı yayında ‘kalça protezi’ kontrolü!

Çılgın Bediş dizisi ile hafızalarda yer edinen Yonca Evcimik özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. Yıllara meydan okuyan ünlü şarkıcı, önceki gün estetik yaptırdı.

YÜZÜNÜ GERDİRDİ

Yüzünü gerdiren Yonca Evcimik’in son hali sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yerini aldı. Sosyal medya kullanıcıları ünlü şarkıcının yeni halini beğendiğini ifade etti.

“BU SONUCU ELDE EDEMEZDİM”

Daha önce “Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa” programına konuk olan Yonca Evcimik geçirdiği karın kası ameliyatından bahsetmişti. Evcimik, “Yılların içinde bel, arka bel, yanlar gibi bölgelere yerleşen yağları kas ve deri arasından alıp şekillendiren bir operasyon. Bir sene çok ciddi rejim yapıp, sıkı spor da yapsam bu sonucu elde edemezdim. Bu herkes için geçerli. Bu operasyonu geçirmek istedim” ifadelerini kullanmıştı. 

YONCA EVCİMİK HAKKINDA KONUŞULDU

Yeliz Yeşilmen, TV8’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ programına konuk oldu. Yonca Evcimik’in estetikleri konuşurken sunucular Yeşilmen’i canlı yayında ayağa kaldırttı.

“ORJİNAL OLDUĞUNA İNANMAMALI”

Yeliz Yeşilmen “Orjinal olduğuna inanmamalı benimki daha büyük” diyerek ayağa kalkıp kalçalarını gösterdi.

“YOK YOK GERÇEK”

Müge Dağıstanlı ise Yeşilmen’in kalçasını elleyerek “Ben protez biliyorum o yüzden yok yok gerçek” diyerek kontrolde bulundu.

“ADANALIYIZ DOĞUŞTAN BELLİ”

Yeliz Yeşilmen ise “Kas çalışıyorum, Adanalıyız doğuştan böyle gayet yumuşak sertleştirmek istiyorum” diyerek kalçalarına dair bilgi verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x